Co nas wyróżnia?

Szeroka oferta Grupy Kapitałowej VOTUM

Działamy w ramach Grupy Kapitałowej VOTUM, składającej się z wielu spółek i dlatego – oprócz rozwiązań bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem finansowej przyszłości naszych Klientów i ich rodzin- możemy zaproponować atrakcyjną ofertę produktów finansowo-prawnych, m.in. pomoc w uzyskaniu odszkodowań czy zabezpieczenie i finansowanie biznesu, a także produkty z innych branż jak np. fotowoltaika dla domu i firmy.

Osobisty doradca

Nasz Klient nigdy nie zostanie sam. Zawsze może liczyć na nasze wsparcie i radę. Jesteśmy z Nim na dobre i na złe. Przysparzamy mu zysków, pomagamy chronić kapitał, niestandardowo interweniujemy w szczególnych przypadkach. DSA Investment SA to osobisty doradca Klienta.

Pomoc dla frankowiczów

We współpracy z Votum Robin Lawyers S.A. pomagamy kredytobiorcom w odzyskiwaniu nadpłaconych rat z tytułu kredytów indeksowanych lub denominowanych do waluty obcej. Wszystkim osobom zainteresowanym usługą dochodzenia roszczeń oferujemy bezpłatną analizę, w której wykażemy czy i jakiego zwrotu można się spodziewać.

Stabilne rozwiązania na przyszłość

DSA Investment SA proponuje kompleksowe rozwiązania finansowe na przyszłość – dla każdego. Rozwiązania odporne na deficyt ZUS, na kryzys demograficzny, a także na arbitralne i niespodziewane decyzje polityków. Nasze propozycje minimalizują także ryzyka związane ze specyfiką rynków kapitałowych.

Aktywna ochrona kapitału

Dla naszych Klientów stworzyliśmy dedykowany portfel inwestycyjny. W zależności od sytuacji rynkowej korygujemy go lub sugerujemy wielkość wpłat, tak aby zmaksymalizować osiąganą przez klienta stopę zwrotu, niezależnie od sytuacji gospodarczej i cyklu koniunkturalnego.