Kongres Roczny DSA, czyli jak świętowaliśmy pełnoletność

22 kwietnia b.r. w hotelu Warszawianka w Jachrance odbył się Kongres Roczny DSA. Coroczna impreza miała tym razem specjalny charakter ze względu na osiągnięcie przez firmę „pełnoletności” i przebiegała pod hasłem „Osiemnastka DSA”. Hasło to oddaje klimat uroczystej gali, w czasie której podsumowano wyniki i uhunorowano najlepszych.
Nowoczesna „osiemanastkowa”oprawa, światła i dynamiczna muzyka podkreślały świeżość i dynamizm kadry młodych, ale świetnie przygotowanych przedstawicieli. Z drugiej strony to symboliczne wejście w wiek dorosły przypominało o ogromnym doświadczeniu tych, którzy są z nami nami lojalnie co najmniej od dziesięciu lat, a wielu przypadkach od samych początków firmy. Jedni i drudzy mieli w czasie uroczystości swoje chwile chwały. Wejście w dorosły wiek to także zobowiązanie dla całej firmy do dalszego rozwoju i pracy na rzecz pomyślności finansowej naszych Klientów.
Najlepszym gratulowali i nagrody wręczali m.in. właściciel grupy kapitałowej DSA – Andrzej Dadełło, prezes DSA Investment SA Kamil Krążek, członkowie zarządu DSA Investment SA: Magdalena Kryska i Krzysztof Rosner a także goście Kongresu – przedstawiciele menedżmentu naszych partnerów biznesowych, firm AXA i Prudential. Efektowną osiemnastkę z lodu wycięli dla nas w spektakularny sposób panowie z Ostre Cięcie.


 

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment