Seminarium Smart in Business

W ostatni weekend w Hotelu Panorama w Mszczonowie odbyło się szkolenie Smart in Business. Jest to cyklicznie organizowane przez DSA Investment S.A. szkolenie dla naszych pracowników, klientów oraz osób zainteresowanych współpracą z DSA.
Dwudniowe wydarzenie skupia treści z zakresu praktycznego inwestowania na rynkach finansowych. Obejmuje takie tematy jak psychologia pieniądza, budowanie wolności finansowej, zasady dobrego inwestora oraz strategię długoterminowego inwestowania. Uczestnicy mieli okazję poznać strategię inwestycyjną stosowaną przez prelegentów.
Szkolenie prowadzili praktycy z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami na niwie inwestycyjnej – pan Andrzej Dadełło, Przewodniczący Rady Nadzorczej DSA Financial Group S.A., członek wielu rad nadzorczych m.in. Quercus TFI, Votum S.A., a także Kamil Krążek, Prezes Zarządu DSA Investment S.A., szkoleniowiec, przedsiębiorca, manager z wieloletnim doświadczeniem.
Kolejne wydarzenie Smart in Business już w grudniu! Zapytania o wolne miejsca prosimy kierować na adres mailowy: biuro@dsa.pl.
 

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment