Ubezpieczenie Nieruchomości

#UbezpieczSwójDom

Ubezpieczenie nieruchomości

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego niż wybór ubezpieczenia nieruchomości. Jak zyskać pewność, że dostaliśmy ofertę najlepszej polisy na rynku? Takiej, która zabezpieczy nas na naprawdę każdą ewentualność? 

Jakie ryzyka powinno obejmować ubezpieczenie?

Bardzo często ubezpieczenie nieruchomości obejmuje tylko podstawowe ryzyka, takie jak pożar czy zniszczenie w wyniku zdarzeń losowych. To oczywiście istotny, podstawowy poziom ochrony, ale czy masz pewność, że Twoja polisa chroni Cię we właściwy sposób?

W sytuacji zniszczenia mienia, nie tylko w wyniku pożaru?
W przypadku kradzieży lub dewastacji?
W przypadku zalania sąsiadów lub gdy ktoś Ciebie zaleje?
W przypadku, gdy najemcy Twojej nieruchomości poczynią na niej szkody?
Na wypadek odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym?
W przypadku stłuczenia elementów szklanych?
ubezpieczenie-nieruchomości-doradca

Najczęściej oferowane ubezpieczenia obejmują jedynie kilka ryzyk, nieadekwatnych do potrzeb większości naszych Klientów. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem, który dobierze dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb.

ubezpieczenia majątkowe
Dzisiejsze oferty ubezpieczeń mieszkaniowych są tak skonstruowane, by zapewniły Ci maksymalną i wieloobszarową ochronę. Oprócz powyższych ryzyk w ramach polisy możesz również otrzymać:
 
  • ochronę All Risk, która zapewnia nie tylko ochronę od ryzyk nazwanych i wymienionych w polisie, ale od wszelkich ryzyk
  • Assistance i dostęp do specjalistów, którzy wesprą Cię w przypadku awarii
  • poszukiwanie i pomoc w usunięciu przyczyny szkody
  • lokal zastępczy na czas remontu
  • zabezpieczenie czynszu
  • dodatkowe ubezpieczenie sprzętu elektronicznego, rowerów, a nawet zwierzaków
  • ochrona mieszkania wynajmowanego
  • i wiele innych

Wszystkie nasze polisy są uznawane przez banki w przypadku nieruchomości, która jest kredytowana.  Dlatego nie musisz wiązać się umową, którą oferuje bank.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, aby otrzymać propozycję uszytą na miarę Twoich potrzeb i realnie zabezpieczającą Twoje cztery kąty. Zbyt wiele pracy kosztowało Cię zrealizowanie Twojego celu mieszkaniowego, by jego ochronę pozostawić przypadkowi.

Skontaktuj się z nami

    ---