Ubezpieczenie na Życie i Zdrowie

Nie ma nic cenniejszego niż życie i zdrowie nasze oraz naszych bliskich. Każdego dnia możemy otrzymać diagnozę ciężkiej czy nieuleczalnej choroby lub ulec wypadkowi samochodowemu. Co wówczas z nami? Co z naszą rodziną? Nierzadko w przypadku choroby partner lub partnerka musi wybierać między pracą a zajmowaniem się ukochaną osobą. Wspólnym mianownikiem każdej tak trudnej sytuacji jest to, że będziemy potrzebować pieniędzy.

Tutaj z pomocą przyjdzie wypłata z odpowiednio dobranego ubezpieczenia. Jego wybór nie zawsze jest prosty! Dlatego właśnie starannie dobieramy rozwiązania, które oferujemy. Chcemy mieć pewność, że nie zawiodą naszych Klientek i Klientów w kluczowym momencie.

Ubezpieczenia majątkowe

Nasi Klienci najczęściej wybierają ubezpieczenia:

Możesz wybrać rozwiązanie indywidualne, dobrane specjalnie dla Ciebie, lub przystąpić do ubezpieczenia grupowego, gdzie znajdziesz pakiety, którymi najczęściej interesują się nasi Klienci.

Jeśli chcesz, aby nasz konsultant się z Tobą skontaktował i pomógł dobrać rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania i potrzeby

W rozwiązaniach grupowych znajdziesz m.in. następujące świadczenia:

wypłata z tytułu śmierci
wypłata z tytułu urodzenia dziecka
wypłata z tytułu śmierci małżonka
wypłata z tytułu śmierci rodziców lub teściów
wypłata z tytułu poważnego zachorowania
wypłata z tytułu operacji medycznych
wypłata z tytułu czasowej lub trwałej niezdolności do pracy
Assistance medyczny

Największe towarzystwa ubezpieczeniowe!

Najlepsze w oferowanych przez naszych partnerów rozwiązaniach grupowych jest to, że mogą do nich przystąpić także osoby indywidualne! Jeśli więc chcesz się zabezpieczyć lub Twój pracodawca nie oferuje firmowego ubezpieczenia grupowego, koniecznie skontaktuj się z nami.

Współpracujemy z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, oferując starannie wyselekcjonowane rozwiązania dostarczane przez:

Prudential
UNIQUA
MetLife
Warta
sprawdzone-inwestycje

Nadal nie wiesz jak zabezpieczyć swoje finanse?

Nasi Doradcy zawsze chętni do współpracy! Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i warunków – zostaw kontakt a my oddzwonimy!

    ---