Wskaźniki, trendy makro, strategia, psychologia – co decyduje o skuteczności inwestowania?

  • Start
  • Aktualności
  • Wskaźniki, trendy makro, strategia, psychologia – co decyduje o skuteczności inwestowania?

26 stycznia 2016 roku we Wrocławiu odbyło się organizowane przez DSA Investment SA oraz Saxo Bank Polska SA noworoczne spotkanie inwestorów i traderów, którego głównym tematem były prognozy makroekonomiczne na najbliższe miesiące. Gośćmi, a jednocześnie uczestnikami panelu dyskusyjnego, który odbył się w ramach spotkania, byli: Andrzej Dadełło – Prezes DSA Financial Group SA oraz John J. Hardy – główny strateg ds. rynków walutowych w Saxo Bank AS (Kopenhaga, Dania).
Wydarzenia gospodarcze i geopolityczne w ostatnim czasie mają ogromny wpływ na zmienność rynków, a co za tym idzie na decyzje inwestycyjne. Szeroki ogląd na zjawiska na światowych rynkach dokonane przez prelegentów, a także przez uczestników spotkania podczas późniejszej burzliwej dyskusji, nie tylko pokazał, w jak ciekawej sytuacji znajdują się obecnie rynki na całym świecie, ale także, jak różnie inwestorzy odczytują z obecnej sytuacji szanse, ryzyka, okazje inwestycyjne, przyszłość rynków. W tak niejednoznacznym świecie rynków kapitałowych niezwykle ważną okazuje się więc psychologia inwestowania i podejmowania decyzji, która także stała się przedmiotem części panelu.
W spotkaniu uczestniczyło ok. 60 inwestorów, co pokazuje, że zainteresowanie rynkami kapitałowymi w Polsce jest coraz większe, a spotkania z ciekawymi gośćmi mogącymi podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami wzbudzają niesłabnące zainteresowanie także ze strony doświadczonych traderów.
skuteczne inwestowanie

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment