DSA Investment S.A. w Gazecie Ubezpieczeniowej

Spółka DSA Investment S.A. ma powody do dumy – ponad 20 milionów przypisu składki urocznionej
w planach inwestycyjnych regularnego oszczędzania to jeden z najlepszych rezultatów w branży. “Ta firma to fenomen – nie znam takich wiele” – podkreślał Grzegorz Jasienowski, dyrektor Departamentu Sprzedaży Sieci Zewnętrznych AXA Życie TU SA- czytamy we wstępie obszernego artykułu o DSA Investment SA na łamach 25 wydania tygodnika “Gazeta Ubezpieczeniowej”.
W dalszej części artykułu czytamy o wydarzeniu, jakim był kongres roczny, który tym roku dla władz oraz wszystkich pracowników spółki miał wyjątkowy charakter – był poświęcony osobie i dziedzictwu Grzegorza Góraka – tragicznie zmarłego Dyrektora generalnego i Pełnomocnika zarządu ds. projektów HR. Firma zamierza wydać książkę, która będzie zawierać wspomnienia pracowników.
Chcemy, żeby ten projekt stał się podręcznikiem motywacji, i to nie tylko dla struktur w naszej firmie! Grzegorz był menadżerem idealnym – nie zatrzymamy go tylko dla siebie – podkreślał Andrzej Dadełło, Przewodniczący Rady Nadzorczej DSA Investment S.A. Natomiast Prezes Spółki, Kamil Krążek, zdradził szczegóły dotyczące planów, wartości oraz rewolucji w firmie na kolejne lata.
– Spółka od lat stawia na wartości moralne i etykę. Każda decyzja zarządu filtrowana jest pod kątem jej etyczności. W tym roku wprowadziliśmy hasło TYLKO DLA KLIENTA – będziemy skupiać się na wyszukiwaniu dla naszych klientów najlepszych partnerów, potrafiących zapewnić najbardziej efektywne rozwiązania (…).
Zapraszam do lektury całego artykułu!
gu25k24

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment