Nowe produkty w ofercie DSA

Zachęcamy Państwa do kontaktu z przedstawicielami DSA, którzy począwszy od 15 lipca chętnie przedstawią wszystkie zalety i szczegóły poniższych produktów naszych partnerów – firm Prudential oraz AXA, jednocześnie pomagając dobrać odpowiednie rozwiązanie do Państwa potrzeb:
START W ŻYCIE / Prudential
• Ubezpieczenie na życie dziecka i długoterminowy plan oszczędzania gwarantujący mu kapitał
u progu dorosłości. Z tym produktem zyskujesz pewność, że Twoje dziecko będzie mogło realizować swoje plany w przyszłości.
EMERYTURA BEZ OBAW / Prudential
• Ubezpieczenie na życie i długoterminowy plan oszczędzania na emeryturę. To produkt, który pozwoli Ci zbudować solidny kapitał, by na przyszłej emeryturze móc utrzymać standard życia na obecnym poziomie i po latach pracy wciąż realizować swoje pasje.
OSZCZĘDNOŚCI NA PLUS / Prudential
• Ubezpieczenie na życie i długoterminowy plan oszczędzania na wybrany, dowolny cel w przyszłości. To produkt, który pozwoli Ci zgromadzić kapitał, by w określonym przez Ciebie czasie skorzystać z niego i zrealizować swoje marzenie.
KOMFORT ŻYCIA / Prudential
• Ubezpieczenie na życie doskonałe w sytuacji, gdy np. posiadasz kredyt hipoteczny lub inne zobowiązania finansowe. Dzięki niemu masz pewność, że gdyby Ciebie zabrakło, Twoi bliscy będą mogli spłacić te zobowiązania i utrzymać standard życia na obecnym poziomie.
PLAN ELASTYCZNY / AXA
• Plan Elastyczny to połączenie atrakcyjnej ochrony z możliwością inwestowania. Wyróżnikami tego produktu są: bezterminowy dostęp oraz niezwykła elastyczność w modyfikowaniu jego parametrów.

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment