Seminarium Smart in Business we Wrocławiu

W dniach 19-20 marca we wrocławskim hotelu Novotel odbyło się organizowane przez DSA Investment SA kolejne seminarium z cyklu SMART IN BUSINESS. To jedyne w swoim rodzaju szkolenie w Polsce z zakresu inteligencji biznesowej i finansowej, prowadzone przez ekspertów – praktyków w swoich dziedzinach, zgromadziło 100 uczestników. Ogółem w całym cyklu szkoleń SMART IN BUSINESS wzięło udział już ponad 2 700 osób.
Wykładowcami na seminarium byli Andrzej Dadełło – biznesmen, inwestor, sponsor sportu oraz Kamil Krążek – menadżer i szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem.
Andrzej Dadełło mówił między innymi o psychologii inwestowania:
„Nie jest przypadkiem fakt, że największa, liczona w tysiącach, liczba milionerów na świecie to ludzie, którzy swoje fortuny zawdzięczają sukcesom osiąganym na rynkach finansowych. Nie ma na świecie drugiej takiej fabryki, której produktem finalnym jest tak ogromna liczba niewyobrażalnie bogatych i spełnionych zawodowo ludzi .”
Kamil Krążek skoncentrował się na zagadnieniach budowania wolności finansowej:
„W dzisiejszych czasach sama wiedza przestaje być najwyższą wartością. Dziś najważniejsze jest to, jak będziesz potrafił ją wykorzystać na co dzień. Praktyczna nauka budowy wolności finansowej to bardzo przyjemny, a zarazem pożyteczny proces.”
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszych kolejnych seminariach SMART IN BUSINESS.
 

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment