Produkty gwarantowane

#BezpieczneInwestowanie

Produkty gwarantowane

Zadbaj o swoją przyszłość! Wybierz rozwiązania, które gwarantują Ci zwrot wpłaconych środków, zapewniając przy tym dodatkową ochronę.

Inwestuj z DSA Investment!

Jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo finansowe?

Dla nas bezpieczeństwo finansowe jest niezwykle ważne. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z towarzystwem ubezpieczeniowym , które oferuje rozwiązania z gwarancją zwrotu składek.

To unikatowe na rynku produkty, dzięki którym nie musisz się martwić, że możesz stracić zainwestowane środki. Jeśli tylko nie wypłacisz ich przed końcem umówionego okresu, otrzymujesz gwarancję, że otrzymasz co najmniej tyle, ile zostało wpłacone.

Dodatkowo zyskujesz możliwość otrzymania premii rocznych oraz premii końcowej, które powiększą kwotę wypłacaną na koniec umowy. Dzięki takiemu systemowi możesz spać spokojnie.

Twoje oszczędności są bezpieczne!

Podatek dochodowy a

wypłata środków

Środki z programu pozbawione są konieczności zapłaty podatku od dochodów kapitałowych, dzięki czemu więcej pieniędzy może zostać w Twojej kieszeni. Nie obowiązuje również podatek od spadków i darowizn – to Ty decydujesz, kto ma otrzymać pieniądze w przypadku Twojej śmierci. Wskazana przez Ciebie osoba otrzyma środki tak szybko, jak to tylko możliwe.

Nasza oferta

Rozwiązania gwarantowane oferujemy we współpracy z:

  • Prudential
  • MetLife

Nasz partner zapewnia rozważną strategię lokowania środków, dzięki czemu to rozwiązanie jest idealne dla osób chcących połączyć bezpieczne inwestowanie kapitału z ochroną ubezpieczeniową. Dzięki temu rozwiązaniu zyskujesz więc zabezpieczenie dla Twoich bliskich i gwarantowany zwrot z oszczędności.

Nadal nie wiesz jak zabezpieczyć swoje finanse?

Nasi Doradcy zawsze chętni do współpracy! Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i warunków – zostaw kontakt a my oddzwonimy!

Skontaktuj się z nami!

    ---