Ubezpieczenie utraty dochodu

Jeśli wykonujesz wolny zawód to prawdopodobnie działasz w oparciu o jednoosobową działalność gospodarczą. To oznacza, że dłuższa choroba lub wypadek, które wyłączą Cię z pracy na jakiś czas, spowodują, że nie będziesz zarabiać pieniędzy.

Na takie sytuacje można się przygotować. Pomożemy Ci dobrać ubezpieczenie, dzięki któremu otrzymasz wypłatę w okresie niezdolności do pracy i nie będziesz się martwić o bieżące wydatki.

Zabezpieczenie dochodu

To rozwiązanie jest najczęściej wybierane przez:

Lekarzy
Adwokatów
Radców prawnych
Notariuszy
Fizjoterapeutów
Księgowych
Tłumaczy przysięgłych
Doradców inwestycyjnych

Warto skonsultować wybór ubezpieczenia ze specjalistą, który dobierze dla Ciebie rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań, dzięki czemu zyskasz większą szansę na wypłatę środków w przypadku szkody. Naszych konsultantów wyróżnia także to, że chętnie pomogą Ci w zgłoszeniu szkody, a w razie problemów z wypłatą – pomogą ją wyegzekwować. 

Jeśli chcesz, aby nasz konsultant się z Tobą skontaktował i pomógł dobrać rozwiązanie, które spełni Twoje wymagania i potrzeby

inwestycje
Co więcej możesz je zmodyfikować, wybierając te składniki ubezpieczenia, które Cię najbardziej interesują. Zapytaj o to naszych doradców!

Nadal nie wiesz jak zabezpieczyć swoje finanse?

Nasi Doradcy zawsze chętni do współpracy! Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i warunków – zostaw kontakt a my oddzwonimy!

    ---