W trosce o najmłodszych – pakiet MOJE DZIECKO

Zachęcamy Państwa do skorzystania z nowego pakietu ubezpieczeniowego MOJE DZIECKO, który właśnie pojawił się w naszej ofercie. Grupowe ubezpieczenie Optymalny Wybór AXA dla pakietu Moje Dziecko zapewnia wsparcie finansowe w przypadku poważnego zachorowania czy pobytu w szpitalu Państwa dzieci. Ubezpieczenie gwarantuje szybki dostęp do świadczeń opiekuńczych czy też pomoc lekarzy specjalistów w przypadku poważnego zachorowania.
Świadczenia są jest realizowane zaraz po wystąpieniu zdarzenia na podstawie tabeli świadczeń.
W ramach jednej składki ochroną ubezpieczeniową objęte są wszystkie dzieci, w tym te które urodzą się w przyszłości, dzieci przysposobione oraz rodzina (rodzice, teściowie).
Dlaczego warto?
W przypadku diagnozy poważnego zachorowania u dziecka będzie ono mogło skorzystać z 30 wizyt u lekarzy specjalistów, realizowanych w okresie 12 miesięcy:

  • bez skierowania od lekarza pierwszego kontaktu,
  • bez kolejek: dostępność lekarzy w ciągu 3-5 dni (kilkakrotnie szybciej niż w NFZ).

W ramach pakietu Moje Dziecko mają Państwo również dostęp do świadczeń opiekuńczych AXA 24, takich jak transport medyczny, pomoc psychologa, rehabilitacja, fizykoterapeuta, dostawa leków czy całodobowa infolinia medyczna.
Little girl at the doctor for a checkup examination
Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy udzielą Państwu szczegółowych informacji na temat pakietu Moje Dziecko. Przy okazji przypominamy o innych ubezpieczenaich grupowych dostępnych od niedawna u doradców DSA Investment SA: Optymalny Wybór AXA oraz Optymalny Wybór AXA dla pakietu Pomoc na Raka

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment