Zaproszenie na seminarium SMART IN BUSINESS

sib-stycz-2015-cover
Zapraszamy wszystkich chętnych na jedyne w swoim rodzaju szkolenie w Polsce z zakresu inteligencji biznesowej i finansowej, prowadzone przez ekspertów – praktyków w swoich dziedzinach. W dotychczasowych szkoleniach z cyklu SMART IN BUSINESS wzięło udział już ponad 1500 uczestników!
Bieżące seminarium odbędzie się w dniach 31 stycznia (od g. 10.30) – 1 lutego (do godziny 12.30) we Wrocławiu, w hotelu Vega przy ulicy Grabiszyńskiej 251.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod adresem seminarium@dsa.pl
W programie Seminarium m.in.:
Andrzej Dadełło – biznesmen, inwestor, sponsor sportu
PSYCHOLOGIA INWESTOWANIA
“Nie jest przypadkiem fakt, że największa, liczona w tysiącach, liczba milionerów na świecie to ludzie, którzy swoje fortuny zawdzięczają sukcesom osiąganym na rynkach finansowych. Nie ma na świecie drugiej takiej fabryki, której produktem finalnym jest tak ogromna liczba niewyobrażalnie bogatych i spełnionych zawodowo ludzi .”
Kamil Krążek – menadżer, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem
SEMPER LIBERUM, CZYLI ZAWSZE WOLNY
“W dzisiejszych czasach sama wiedza przestaje być najwyższą wartością. Dziś najważniejsze jest to, jak będziesz potrafił ją wykorzystać na co dzień. Praktyczna nauka budowy wolności finansowej to bardzo przyjemny, a zarazem pożyteczny proces.“

Previous Post
Newer Post

Leave A Comment